„Odfrankowanie” kredytu – Strzyżów

Oferujemy usługę polegającą na „odfrankowieniu” kredytów. Obsługujemy Strzyżów i okolice, ale jesteśmy obecni również w innych zakątkach województwa podkarpackiego, by wspomnieć na przykład Krosno. Czym jest „odfrankowienie”? To proces polegający na przekształceniu zobowiązania zaciągniętego we frankach na kredyt w polskich złotówkach. Wielu polskich kredytobiorców znalazło się w sytuacji, która wymaga od nich podjęcia prezentowanych kroków, ale większość ludzi zwyczajnie nie wie, jak się za to zabrać. Właśnie w takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc doświadczonej kancelarii frankowej, która zajmie się Państwa problemem.

Winę za wzrost liczby kredytów (głównie hipotecznych) w CHF można tylko w niewielkim stopniu zrzucić na brak świadomości kredytobiorców. Wszak klient, choć bezsprzecznie leży to w jego interesie, nie ma obowiązku znać skomplikowanych niuansów rządzących rynkiem finansowych. Recz w tym, że jest to wiedza bardzo specjalistyczna i nawet ci, którzy chcieliby ją posiąść, a nie dysponowaliby odpowiednim przygotowaniem, mogliby mieć z tym problem. Nic jednak nie usprawiedliwia sektora bankowego, który z niewiedzy swoich klientów uczynił narzędzie do maksymalizacji zysków. Warto bowiem pamiętać, że banki zarabiały na kredytach we frankach co najmniej na kilka sposobów, z których najmniej godziwym, choć stanowiącym tylko dodatek do sedna sprawy, był obowiązek zakupu waluty w banku udzielającym zobowiązania. Nie trzeba chyba dodawać, że zakup odbywał się po wywindowanym spreadzie. Nic nie usprawiedliwia też doradców finansowych, którzy byli doradcami jedynie z nazwy, a ich główna działalność sprowadzała się do sprzedaży bez udzielenia informacji o potencjalnym czarnym scenariuszu. Jeśli więc należą Państwo do grona osób, które uległy agresywnemu marketingowi, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Obsługujemy nie tylko Strzyżów, ale też inne miasta i miasteczka na Podkarpaciu.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.