„Odfrankowanie” kredytu – Krosno

Oferujemy usługę polegającą na „odfrankowaniu” kredytu. Obsługujemy klientów z Krosna i okolic, ale też innych zakątków Podkarpacia. Na czym konkretnie polega „odfrankowanie”? To proces przekształcenia zobowiązania w CHF w kredyt złotówkowy. Sprawnie przeprowadzone „odfrankowanie” to konkretna ulga dla domowych budżetów zaangażowanych przez lata w zobowiązania oparte o wiele abuzywnych ustaleń. Pośród osób nieorientujących się w przyczynie problemów, pomoc frankowiczom może wydawać się niezrozumiała. Wielu ludzi mówi – wiedzieli, co robią. Czy aby na pewno? W idealnym świecie każdy klient sektora bankowego doskonale orientowałby się w niuansach prawnych umów i w mechanice szeroko pojętego rynku finansowego. W praktyce jest to trudne do zrozumienia, ponieważ złożoność świata finansów wymaga gruntownej i szerokiej wiedzy specjalistycznej. Czysto teoretycznie takimi właśnie kompetencjami powinni dysponować doradcy finansowi, ci jednak nierzadko byli doradcami jedynie z nazwy, a ich praca polegała na agresywnej sprzedaży konkretnych produktów finansowych.

Dodatkowe oburzenie powoduje fakt, że banki zarabiały nie tylko na sprzedaży i obsłudze kredytów, ale powodowały konieczność zakupu waluty tylko u nich, co wiązało się z transakcją na bardzo złych warunkach opartych o mocno zawyżony spread. Ważnym aspektem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest także fakt, że kredyt we franku zaciągali często ludzie, którzy nie mieli zdolności, by pozwolić sobie na zobowiązanie w złotówce. Tym samym więc wielu z dzisiejszych pokrzywdzonych to osoby umiarkowanie zamożne, którym dołożono jeszcze obciążeń. Jeśli należą Państwo do tego grona i mieszkają na Podkarpaciu, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy klientów nie tylko z Krosna, ale też Ropczyc i innych zakątków regionu. Zapraszamy już dziś!

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.