„Odfrankowanie” kredytu – Jasło

Jeśli mieszkają Państwo w Jaśle lub okolicach i potrzebują wsparcia w zakresie „odfrankowania” kredytu, służymy pomocą. Problemy z kredytami zaciągniętymi w CHF stają się udziałem coraz większej liczby osób. Wszystko dlatego, że przed laty banki bez żadnych zahamowań kredytowały klientów, którzy zgłaszali się po zobowiązania w szwajcarskiej walucie. Można zapytać, dlaczego się tak działo. Głównym powodem takiego stanu rzeczy był fakt, że waluta Szwajcarów kojarzyła się ze stabilnością. Skojarzenie to, w pewnym stopniu zupełnie zrozumiałe i do usprawiedliwienia, stało się kanwą dla agresywnego marketingu, który zachwalał hipoteki w CHF jako możliwie najlepsze rozwiązanie, nie naświetlając potencjalnych ryzyk. Trudno dziwić się klientom, którzy nie mają przecież obowiązku znać się na rynkach finansowych. Wątpliwości budzi jednak zachowanie wielu doradców, którzy byli doradcami jedynie z nazwy, a cała ich aktywność zawodowa była skupiona na prowadzeniu agresywnej sprzedaży pozbawionej jakiegokolwiek miejsca na refleksję. Sytuację komplikował dodatkowo fakt, że wielu potencjalnych kredytobiorców nie mogło sobie pozwolić na kredyt w złotówce, ponieważ blokował ich brak zdolności. Frank pozwalał na kredytowanie również takich zainteresowanych, co w konsekwencji przełożyło się na ich trudną do pozazdroszczenia sytuację.

Żeby zrozumieć, jak poważny jest to problem, dość powiedzieć, że wiele osób, które zaciągały kredyt w latach 2003-09 - mimo kilkunastu lat, jakie minęły od podpisania umowy - wciąż ma do spłaty niemal całe zobowiązanie. Czasami nawet kwotę, która przewyższa tę, która figurowała na umowie. Innymi słowy wygląda to tak, jak gdyby przez wszystkie te lata nie postąpili oni ani kroku w spłacie zadłużenia. Innym aspektem, który może budzić usprawiedliwione oburzenie, jest fakt, że oprócz podstawowych metod zarabiania na kredytach w CHF, banki postanowiły też zwiększyć swoje przychody, zmuszając klientów do zakupu waluty u nich, co działo się przeważnie na mało konkurencyjnych warunkach. Jeśli więc należą Państwo do tego grona i mieszkają w Jaśle lub innym mieście na Podkarpaciu, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.