Kancelaria frankowa – Strzyżów

Jeśli mieszkają Państwo w Strzyżowie lub okolicach i potrzebują wsparcia kancelarii frankowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Warto dodać, że zasięgiem działania obejmujemy też inne miasta i miejscowości naszego regionu, by wspomnieć na przykład Jasło. Położenie osób, które zdecydowały się na kredyt we frankach, jest niekiedy bardzo trudne. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że akcja kredytowa była w dużej mierze kierowana do ludzi, którzy nie mieli zdolności kredytowej na zobowiązanie w polskiej walucie. Frankowicze stoją często przed dramatyczną wizją utraty dachu nad głową, każdego miesiąca angażują ogromną część swoich dochodów, ale też energii i zdrowia, by jakość poradzić sobie z tym problemem. Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc. Warto wiedzieć, że problem kredytów we franku dotyczy ogromnej części Polaków, a w wielu przypadkach – mimo kilkunastu lat, jakie minęły od podpisania umów – mają oni więcej kapitału do spłacenia, niż pożyczyli, podpisując umowę z bankiem. Wszystkiemu winny obecny kurs waluty, ale też – a raczej przede wszystkim – polityka instytucji finansowych, które nie informowały o potencjalnych ryzykach, a tylko agresywne sprzedawały. Jeśli Państwo również należą do grona osób, którym nie przedstawiono czarnego scenariusza, a tylko łudzono wizją oszczędności, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasza kancelaria działa nie tylko w Strzyżowie.

 

Czy warto skorzystać z pomocy kancelarii frankowej w Strzyżowie?

Jasne, że tak. Dzięki wdrożonym przez nas działaniom mają Państwo szansę wyswobodzić się z tej patowej sytuacji. Uporządkowanie relacji, jakie łączą Państwa z kredytodawcą, z pewnością przełoży się na wzrost standardu życia. To nie tylko konkretne oszczędności w tym podstawowym, finansowym rozumieniu. To także oszczędność zdrowia i emocji. Co konkretnie proponujemy?

 • szczegółowo analizujemy umowę kredytową,
 • zapewniamy kompleksowe doradztwo w sprawie,
 • tworzymy symulację korzyści, jakie mogą płynąć z wygranej sprawy,
 • usuwamy klauzule abuzywne,
 • zapewniamy przygotowanie pism procesowych,
 • reprezentujemy naszych Klientów przed sądem oraz organami administracji publicznej,
 • dokładamy starań, by zdobyć rekompensatę ze strony banku,
 • gwarantujemy wsparcie prawne, gdy to bank pozwie naszego Klienta.

Każdej zgłoszonej do nas sprawie kredytu frankowego przyglądamy się z osobna. Mamy bowiem świadomość, że mimo zbieżności, jakie łączą tego typu problemy, każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

 

Komu pomaga kancelaria frankowa w Strzyżowie?

Można powiedzieć, że wszystkim tym, którzy pomocy potrzebują. Szacuje się, że w Polsce zawarto około miliona umów kredytowych w CHF. Oznacza to, że pogorszenie standardu życia związane z warunkami kredytowania może dotyczyć nawet czterech milionów Polaków. Te liczby mogą, a nawet muszą robić wrażenia. To przecież więcej niż dziesiąta część populacji naszego kraju! Jeśli więc i Państwo znaleźli się w tym położeniu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasza kancelaria frankowa działa między innymi w Strzyżowie.

Godziny pracy

Adres

 • ul. Przecławczyka 18/1
 • 38-100, Strzyżów
 • Polska

 • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.