Sprawy kredytów frankowych – Strzyżów

Prowadzimy sprawy kredytów frankowych. Obsługujemy klientów ze Strzyżowa oraz okolic. Udzielamy pomocy wszystkim tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji przez agresywny marketing instytucji finansowych. Mowa przede wszystkim o ludziach, którzy zaciągali zobowiązania w latach 2003-2009. Były to często osoby, które nie mogły pozwolić sobie na kredyt w złotówce, ponieważ zwyczajnie nie dysponowały zdolnością finansową. Kredyty w CHF były zatem reklamowane jako łatwo dostępne, a przy okazji podkreślano też stabilność szwajcarskiej waluty, która miała się rzekomo nigdy nie zmienić. Praktycznie w ogóle nie brano pod uwagę czarnego scenariusz i nie informowano o nim klientów, przez co wielu ludzi uwierzyło, że warunki ich kredytowania na zawsze pozostaną korzystne. Jak już wiemy, stało się zupełnie inaczej.

Sprawy kredytów frankowych prowadzimy od dłuższego czasu, stąd mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by pomóc Wam w trudnościach. Działam nie tylko w Strzyżowie, ale też Jaśle i okolicach. Problem kredytów we franku to zagadnienie o dużej doniosłości społecznej. Dość powiedzieć, że szacuje się, iż umowy kredytowe w CHF popisało około miliona Polaków. Po doliczeniu członków ich rodzin zyskujemy grupę liczącą około czterech milionów ludzi, co musi robić wrażenie. To ponad dziesięć procent naszej populacji. Jeśli więc i Państwo znaleźli się w tym gronie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Prowadzimy spraw frankowe w Strzyżowie i okolicach.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.