Sprawy kredytów frankowych – Jasło

Podejmujemy się spraw kredytów frankowych. Działamy na rzecz klientów z Jasła i okolic. Sprawy kredytów frankowych to problem, który dotknął ogromną część polskiego społeczeństwa. Szacuje się bowiem, że w latach 2003-2009 umowy zobowiązań w CHF podpisało około miliona klientów, co w połączeniu z członkami ich rodzin daje nam jakieś cztery miliony realnie pokrzywdzonych ludzi. Problem, który dotyka przeszło dziesiątej części naszej populacji, nie może być tak po prostu bagatelizowany. Często można spotkać się z opiniami, że klienci banków są sobie winni. Przecież mogli czytać, co podpisują. Czy jednak na pewno? Zagadnienia związane z rynkami finansowymi to wiedza wybitnie specjalistyczna. Mało kto może powiedzieć, że naprawdę dobrze zna się na ekonomii w tym ujęciu. Stąd też, w oparciu o agresywny marketing i autorytet doradców finansowych, łatwo było przekonać setki tysięcy ludzi, że kredyt w CHF to dobry pomysł.

Warto podkreślić, że sprawy kredytów frankowych to pokłosie nierzetelnej kampanii informacyjnej, która była raczej kampanią reklamową. Doradcy finansowi zrezygnowali z możliwości doradzania, a zajęli się zwykłą sprzedażą usług finansowych. Ważne też, że banki zarabiały nie tylko na samej akcji kredytowej, ale zwiększały swoje przychody, dodając do umów klauzule abuzywne. Najpopularniejszą z nich był zapis o obowiązku zakupu waluty w banku, w którym się kredytuje. Sprzedaż fraka odbywała się oczywiście po sztucznie zawyżonym spreadzie, co przyczyniało się do kolejnych strat po stronie klientów. Jeśli więc i Państwo padli ofiarą podobnych działań, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Działamy nie tylko w Jaśle.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.