Kancelaria frankowa – Jasło

Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii frankowej w Jaśle. Pomocą frankowiczom zajmujemy się od dłuższego czasu, stąd mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by polepszyć Wasz komfort codziennego życia. Kancelaria frankowa to miejsce, w którym radzimy sobie z problemami spowodowanymi przez zobowiązania w szwajcarskiej walucie. Kilkanaście lat temu wielu Polaków sięgnęło po kredyty w CHF, ponieważ wydawały się one wówczas najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dziś wielu postronnych dziwi się, jak to możliwe. Przecież „każdy wie”, że kursy walut wahają się. Okazuje się jednak, że o ile rzeczywiście jest to oczywiste, to pod presją agresywnego marketingu i licznych pozytywnych opinii uznanych ekspertów, nie jest aż tak łatwo podjąć zdroworozsądkową decyzję. Klienci banków, które kredytowały we franku szwajcarskim, mogli liczyć na oszczędności rzędu trzydziestu procent, co zresztą w wielu przypadkach przez lata było faktem. Załamanie się równowagi sprawiło jednak, że dotąd korzystne produkty finansowe stały się kulą u nogi, paraliżując życie setek tysięcy ludzi. Właśnie tym zajmują się nasi fachowcy – przywracaniem spokoju, jaki towarzyszył Państwu przed tą katastrofalną w skutkach decyzją.

 

Czy warto skorzystać z pomocy kancelarii frankowej w Jaśle?

Oczywiście, że warto. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by obsługiwać Państwa na najwyższym możliwym poziomie. Kwestię frankowiczów mamy dobrze rozpoznaną, a poprowadzone dotąd sprawy utwierdzają w przekonaniu, że da się sprawnie i skutecznie radzić sobie z tego typu trudnościami. Kancelaria frankowa w Jaśle to miejsce, w którym nie tylko załatwią Państwo sprawę ewentualnej konwersji zobowiązania na złotówkę, ale też będą mogli dociekać swoich praw na drodze walki z abuzywnymi klauzulami, jakie nierzadko pojawiały się w umowach kredytowych. Jeśli więc potrzebują Państwo naszego wsparcia w tym zakresie, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.

 

Komu pomaga kancelaria frankowa w Jaśle?

Każdemu, kto się do nas zgłosi. Jeśli chodzi o liczbę osób, jakiej potencjalnie dotyczy problem kredytu we frankach, mówimy nawet o milionie umów. W latach 2003-2009 bezkrytycznie reklamowano kredyty w CHF jako możliwie najlepsze rozwiązanie. Agresywny marketing zajął wówczas miejsce rzetelnej informacji, co skłoniło liczną grupę ludzi do podpisania umowy. Po latach zrealizował się czarny scenariusz, a którego potencjalnym zaistnieniu nikt nawet nie zająknął się, gdy akcja kredytowa była na najwyższym poziomie. Skutkuje to nawet czterema milionami ludzi, których w konsekwencji dotyczy problem kredytów w CHF, ponieważ to nie tylko sami kredytobiorcy, ale też członkowie ich rodzin. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia i pomocy w tym zakresie, serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w Jaśle.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.