Sprawy kredytów frankowych – Rzeszów

Prowadzimy sprawy kredytów frankowych. Działamy w Rzeszowie i okolicach. Pomagamy tym, którzy popadli w tarapaty w związku z agresywnym marketingiem instytucji finansowych. Szacuje się, że ten problem może dotyczyć około miliona umów kredytowych w naszym kraju, co po dodaniu członków rodzin kredytobiorców daje jakieś cztery miliony ludzi. Łatwo dostrzec, że jest to zagadnienie dotykające – w mniejszym lub większym stopniu – przeszło dziesiątej części naszej populacji. Można spotkać się z opiniami, że kredytobiorcy sami sobie winni – że mogli czytać umowy, które następnie podpisywali. W praktyce nie jest to takie proste. Zdecydowana większość ludzi nie ma bladego pojęcia o mechanice rynków finansowych, a kiedy połączy się to z agresywnymi działaniami finansowymi banków i innych instytucji finansowych, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu klientów uległo namowom.

Sprawy kredytów frankowych, które prowadzimy między innymi w Rzeszowie, ale też Strzyżowie i okolicach, to różne przypadki. Ich wspólnym mianownikiem jest oczywiście błąd, w jaki wprowadzili klientów doradcy finansowi, ale poszczególne sprawy różnią się, stąd zawsze dokładamy starań, by właściwie rozpoznać sytuację i dostosować działania dla tym większego dobra naszych klientów. W zależności od tego, jak prezentuje się konkretny przypadek, wdrażamy szereg działań. Naszym celem może być przekonwertowanie kredyty na rodzimą walutę, ale też uchylenie klauzul abuzywnych. Jak bowiem wiadomo, banki zarabiały nie tylko na samej akcji kredytowej, ale też na sprzedaży waluty po wywindowanym spreadzie. Jeśli więc potrzebują Państwo naszej pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Działamy nie tylko w Rzeszowie.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.