Sprawy kredytów frankowych – Brzozów

Podejmujemy się spraw kredytów frankowych. Działamy w Brzozowie i okolicach. Sprawami kredytów w CHF zajmujemy się od lat, stąd mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i ulżyć Wam w niedogodnościach natury finansowej. Sprawy kredytów we franku szwajcarskim to pokłosie procesów, jakie miały miejsce w latach 2003-2009. Wówczas to prowadzono ożywioną akcję kredytową, oferując zobowiązania w szwajcarskiej walucie. Wielu ludzi przystało na tę koncepcję, ponieważ w rodzimej walucie nie mogli sobie pozwolić na kredyt ze względu na brak zdolności. Co również istotne – kredyt w CHF dawał możliwości zaoszczędzenia już na starcie, a kredyty we franku były nawet trzydzieści procent tańsze od złotówkowych. Jest jednak i druga strona medalu.

Liczni chętni zgłaszali się po kredyt nie tylko dlatego, że wydawał się on korzystny, ale też dlatego, że stworzono skuteczną i agresywną narrację marketingową, zgodnie z którą stabilność franka miała zapewniać stabilność kredytu w całym okresie jego trwania. Doradcy finansowi raczej oszczędnie informowali o ewentualnym czarnym scenariuszu, co sprawiło, że wielu ludzi sięgnęło po franka bezkrytycznie i bez właściwego rozeznania sprawy. Szacuje się, że zawarto nawet milion omów kredytowych, co w połączeniu z liczba członków rodzin kredytobiorców daje około czterech milionów realnie pokrzywdzonych klientów. Nie tylko w Brzozowie, ale też w Ropczycach, innych zakątkach Podkarpacia, a także całej Polsce. Jeśli więc należą Państwo do tego grona, warto skontaktować się z naszymi ekspertami i zlecić nam podjęcie się sprawy kredytu frankowego.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.