Sprawy kredytów frankowych – Ropczyce

Podejmujemy się spraw kredytów frankowych. Obsługujemy klientów z Ropczyc i okolic, ale też całego Podkarpacia. Kredytami hipotecznymi w CHF zajmujemy się od lat, stąd mogą mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by doprowadzić Państwa sprawę do satysfakcjonującego końca. Sprawy kredytów frankowych nie są problemem jedynie wąskiej garstki ludzi. Szacuje się, że umowę kredytu w CHF zawarło około miliona ludzi. Doliczywszy do tego członków ich rodzin, mamy do czynienia z niebagatelną liczbą czterech milionów ludzi, co stanowi przeszło dziesięć procent polskiej populacji. Jak zatem widać, problem jest poważny i dotyczy oraz dotyka wielu Polaków.

Można zapytać, dlaczego kredyty we franku szwajcarskim cieszyły się taką popularnością. Przede wszystkim dlatego, że były naprawdę korzystne i w niektórych wypadkach wypadały nawet trzydzieści procent taniej od zobowiązań w rodzimej walucie. Były też bardziej dostępne, ponieważ wielu ludzi, którzy nie mieli zdolności kredytowej w złotówce, mogło sobie pozwolić na hipotekę w CHF. To jednak nie wszystko, ponieważ ogromną rolę w popularyzacji franka szwajcarskiego odegrał agresywny marketing, którego używały banki. Malowano wówczas perspektywę wiecznej prosperity, umiejętnie omijając informowanie o tym, że możliwy jest również czarny scenariusz. Wielu klientów zaufało więc doradcom, którzy byli nie tyle doradcami, co sprzedawcami usług finansowych konkretnych instytucji finansowych. Jeśli należą Państwo do tego grona, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Sprawami kredytów frankowych zajmujemy się nie tylko w Ropczycach, ale też innych zakątkach Podkarpacia.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.