Pozwy frankowe – Strzyżów

Jeśli rozważają Państwo pozew frankowy, jesteśmy do Waszej dyspozycji w Strzyżowie i okolicach. Pozwy frankowe to nasza specjalność, a kwestiami tego typu zajmujemy się od dłuższego czasu. To właśnie doświadczenie w połączeniu z konkretnymi kompetencjami może dawać Państwu pewność, że Waszymi sprawami zajmą się ludzie, którzy naprawdę dobrze znają się na rzeczy. Szacuje się, że w Polsce mamy do czynienia z około milionem umów kredytów hipotecznych we franku szwajcarskim, co w konsekwencji daje nawet cztery miliony ludzi dotkniętych problemami spowodowanymi przez zobowiązania w CHF. Łatwo policzyć, że jest to ponad dziesiąta część naszej populacji, stąd problem bez wątpienia należy do poważnych. Formułujemy pozwy różnego typu. Pozywamy o unieważnienie umowy, ale też uchylenie skutków klauzul abuzywnych. Działamy nie tylko w Strzyżowie, ale też Jaśle i okolicach. Jeśli więc problem dotyczy także Państwa, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.

 

Pozwy frankowe w Strzyżowie – indywidualnie czy zbiorowo?

Kredytobiorcy zastanawiają się często, czy decydować się na pozew zbiorowy, czy indywidualny. Oczywiście każda opcja ma zwoje dobre i gorsze strony. Największą zaletą pozwów zbiorowych jest zapewne ich cena. Są one zwyczajnie tańsze od powództwa indywidualnego. Trzeba jednak podkreślić, że aby móc wystąpić z pozwem grupowym, trzeba najpierw sformować grupę i wyłonić jej przedstawicieli. Przedstawicielem grupy może być miejski rzecznik konsumentów, ale też jeden z jej członków. Prawdziwym problemem w wypadku pozwów zbiorowych jest natomiast określenie „wspólnego mianownika”. Nie wszyscy pozywający żądają przecież tego samego. Jednym zależy na unieważnieniu całej umowy, inni natomiast oczekują uchylenia klauzul abuzywnych.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.