Pozwy frankowe – Jasło

Jeśli rozważają Państwo możliwość wystosowania pozwu frankowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Obsługujemy Jasło i okolcie, ale też inne zakątki regionu, by wspomnieć na przykład Krosno. Pozwy frankowe przybierają na sile i liczbie. Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że utrzymanie umów kredytowych na dotychczasowych warunkach może nie być możliwe. Problem kredytów w CHF może dotyczyć nawet miliona umów. Po doliczeniu członków rodzin kredytobiorców mamy do czynienia z niemałą grupą, liczącą nawet cztery miliony ludzi. Łatwo zauważyć, że to ponad dziesięć procent naszej populacji. Jak zatem widać, liczba pozwów frankowych będzie raczej narastać – nie tylko w Jaśle, ale też innych częściach naszego kraju.

 

Pozwy frankowe w Jaśle – indywidualnie czy zbiorowo?

Wielu klientów zastanawia się, czy decydować się na pozwy zbiorowe, czy indywidualne. Oba rozwiązania mają swoje mocne i słabe strony. Największą zaletą pozwów zbiorowych jest oczywiście ich niższa cena. Trzeba jednak dodać, że aby w ogóle myśleć o pozwie tego typu, trzeba najpierw stworzyć grupę, a następnie wyłonić jej reprezentację. Reprezentantem frankowiczów z Jasła może być miejski rzecznik praw konsumenta. Istotne też, że grupa musi cechować się jakimś wspólnym mianownikiem, a to może nie być takie proste. Jak bowiem wiadomo, niektórym klientom zależy na unieważnieniu całej umowy, inni chcą natomiast uchylenia klauzul abuzywnych. Jeśli więc poszukują Państwo fachowców w tym zakresie w Jaśle i okolicach, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.