Pozwy frankowe – Krosno

Zajmujemy się pozwami frankowymi w Krośnie i okolicach. Warto dodać, że z naszych usług mogą skorzystać Państwo także w Brzozowie oraz innych zakątkach Podkarpacia. Problem kredytów we franku to sprawa ważna społecznie. Żeby lepiej zrozumieć, skąd tak stanowcze określenia, wystarczy spojrzeć na liczby. Okazuje się, że umowy kredytów w CHF zawarło około miliona Polaków. Doliczywszy do tego członków ich rodzin, mamy do czynienia z grupą czterech milionów ludzi. To ponad dziesięć procent polskiej populacji. Już tylko te liczby przekonują, że pozwy frankowe mogą przybrać na sile. Jeśli więc i Państwo potrzebują wsparcia i pomocy na tym polu, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Obsługujemy nie tylko klientów z Krosna, ale też całego regionu.

 

Pozwy frankowe w Krośnie – indywidualnie czy zbiorowo?

Osoby, które kredytują we franku, zastanawiają się, czy walcząc o swoje prawa, powinny raczej decydować się na pozew indywidualny, czy zbiorowy. Na to pytanie nie ma jednej właściwej odpowiedzi, a każde z rozwiązań ma swoje zdecydowane wady i zalety. Zaletą pozwów zbiorowych jest oczywiście niższa cena, trzeba jednak pamiętać, że aby wystąpić zbiorowo, należy spełnić pewne warunki. Najważniejszy z nich to oczywiście uformowanie grupy i wyłonienie jej reprezentanta. Reprezentantem grupy z Krosna może być miejski rzecznik praw konsumenta. Inną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest fakt, czy grupa zainteresowanych cechuje się jakimś „wspólnym mianownikiem”. Mowa o typie roszczeń. Trzeba bowiem pamiętać, że jednym klientom może zależeć na unieważnieniu całej umowy, podczas gdy inni żądają jedynie uchylenia klauzul abuzywnych.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.