Pozwy frankowe – Brzozów

Zajmujemy się pozwami frankowymi. Obsługujemy Brzozów i okolice. Sprawą zobowiązań we frankach szwajcarskich zajmujemy się od dawna, stąd mogą mieć Państwo pewność, że dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i znajomością rzeczy. Pomagamy wszystkim tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji spowodowanej przez agresywny i jednostronny marketing instytucji finansowych. Jak powszechnie wiadomo, w latach 2003-2009 mówiono jedynie o zaletach kredytów w CHF, co przekonało wielu ludzi do sięgnięcia po hipoteki w walucie. Zabrakło wówczas rzeczowej informacji o tym, że w przyszłości może nie być różowo, a rynki finansowe to złożona i skomplikowana rzeczywistość. Dziś szacuje się, że umowy kredytów hipotecznych w CHF podpisało około miliona ludzi. Kiedy doliczyć do tego członków ich rodzin, mamy do czynienia z niemałą grupą Polaków, których życie skomplikowało się mocno, a finansowy standard życia znacząco spadł.

 

Pozwy frankowe w Brzozowie – indywidualnie czy zbiorowo?

Wielu naszych klientów zastanawia się, czy w ich sytuacji lepiej wystosować pozew indywidualny, czy zbiorowy. Oczywiście nie ma jednej właściwej odpowiedzi na to pytanie, a wszystko zależy od konkretnych okoliczności. Pozwy zbiorowe mogą kusić niższą ceną, ale aby móc je złożyć, należy spełnić kilka warunków. Najważniejszym jest uformowanie grupy zainteresowanych. Następnie zaś trzeba wyłonić reprezentację osób mających roszczenia. Tu pojawia się największa i zasadnicza trudność – osoby, które składają pozew, powinien łączyć jakiś wspólny mianownik. A jak wiadomo, konkretne roszczenia mogą być różne w wypadu każdego klienta.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.