Pozwy frankowe – Rzeszów

Służymy pomocą w pozwach frankowych, działamy w Rzeszowie okolicach. Sytuacji frankowiczów przyglądamy się od lat, stad mogą mieć Państwo pewność, że dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem, które umożliwiają nam skuteczne reprezentowanie Państwa przed sądem. Szacuje się, że w latach 2003-2009 umowy kredytów frankowych podpisało nawet milion ludzi, co w konsekwencji przekłada się na sytuację niemal czterech milionów ludzi – kredytobiorców i ich rodzin. W dobie panującego kryzysu coraz więcej ludzi traci płynność finansową, co zmusza ich do poszukiwania rozwiązań. Frankowicze mają kilka możliwości, by poradzić sobie z problemem. Pierwszy z nich to próba unieważnienia całej umowy, drugi – przekonwertowanie zadłużenia na polską walutę, trzeci – uchylenie części zapisów (nazywanych abuzywnymi). Ta ostatnia droga pozwala starać się o unieważnienie warunków, na jakich kupowano szwajcarską walutę, należy bowiem pamiętać, że w dobie najgorętszej akcji kredytowej banki zmuszały klientów do zakupu franka po ich wewnętrznym, wywindowanym kursie, co przełożyło się na jeszcze większe starty ze strony kredytobiorców. Jeśli więc należą Państwo do grupy pokrzywdzonych, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pozwy frankowe przyjmujemy nie tylko w Rzeszowie, ale też Strzyżowie oraz innych zakątkach Podkarpacia. Działamy sprawnie i zdecydowanie.

 

Pozwy frankowe w Rzeszowie – indywidualnie czy zbiorowo?

Wiele osób zastanawia się, czy lepiej decydować się na pozew indywidualny, czy zbiorowy. Jedno i drugie rozwiązanie mają swoje zalety. Warto podkreślić, że pozwy zbiorowe są po prostu tańsze, wymagają jednak tego, by spełnić pewne warunki. Pierwszym i najważniejszym jest stworzenie grupy i wyłonienie jej reprezentantów. Reprezentantem klientów z Rzeszowa może też być miejski rzecznik konsumentów. Co jednak najważniejsze – osoby składające pozew zbiorowy musi łączyć jakiś wspólny mianownik, a przecież nie zawsze roszczenia wszystkich osób są takie same. Jedni chcą na przykład unieważnienia całej umowy, inni tylko uchylenia klauzul abuzywnych.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.