Pomoc frankowiczom – Rzeszów

Świadczymy pomoc frankowiczom, działamy w Rzeszowie i okolicach. Działamy sprawnie, co jednak najważniejsze – w oparciu o doświadczenie i konkretne kompetencje. Znamy ten rynek, a kwestiami związanymi z frankowiczami zajmujemy się od samego początku. Pomogliśmy już wielu osobom i nie ustajemy w staraniach o to, by pomóc też kolejnym. Problem kredytów w szwajcarskiej walucie to sprawa o dużym zasięgu społecznym i niemałej doniosłości. Czasami można spotkać się ze stwierdzeniem, że to problem garstki nieodpowiedzialnych ludzi, podczas gdy fakty prezentują się zgoła inaczej. Szacuje się bowiem, że umowę kredytu we franku szwajcarskim zawarło około miliona ludzi, co po dodaniu do tego członków ich rodzin daje nam liczbę sięgającą blisko czterech milionów! Można zatem powiedzieć, że pomoc frankowiczom potrzebna jest przeszło dziesiąte części populacji naszego kraju. Jak widać, sprawa jest naprawdę poważna.

 

Dlaczego frankowicze z Rzeszowa potrzebują pomocy?

Frankowicze z Rzeszowa, podobnie zresztą jak kredytobiorcy ze Strzyżowa i innych miast naszego regionu, potrzebują pomocy, ponieważ mierzą się z nierównym przeciwnikiem. Czasami mówi się, że trzeba było uważać, co się podpisuje i – co do zasady – jest to prawdą. Czy jednak można mówić o podjęciu świadomej decyzji, kiedy mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie są fachowcami, a w dodatku poddawani są silnej presji marketingowej i dezinformacyjnej? To kluczowy aspekt tej kwestii. Setki tysięcy ludzi poddano intensywnym działaniom marketingowym, których tezą było przekonanie, że nie ma lepszego wyjścia od kredytu w CHF. Oszczędnie też gospodarowano prawdą w kwestiach dotyczących ewentualnego czarnego scenariusza. Istotną rolę w całym tym procesie odegrali doradczy finansowi, których należy chyba wziąć w cudzysłów, ponieważ nie tyle doradzali, co po prostu sprzedawali produkty oferowane przez konkretne banki.

 

Na czym polega pomoc frankowiczom w Rzeszowie?

Najogólniej rzecz ujmując, naszym celem jest ulżenie Państwu w trudnej sytuacji finansowej. Mamy świadomość, że po kredyty we franku sięgali często ludzie, którzy nie mieli zdolności na zobowiązanie w rodzimej walucie, co przydaje sprawie dodatkowy posmak. Można powiedzieć, ze nasze działania są co najmniej dwutorowe. Po pierwsze staramy się przekonwertować kredyt na złotówki, po drugie zaś – dokładamy starań, aby unieważnić klauzule abuzywne, co niesie za sobą konkretne skutki. Jednym z popularniejszych zapisów, w którym banki dopuszczały się nadużyć, jest ten, który nakazywał klientom zakup waluty u kredytodawcy. Wywindowany spread sprawiał, że nie mogła to być korzystna transakcja z perspektywy kredytobiorcy. Pomagamy zatem, uchylając krzywdzące zapisy. Jeśli potrzebują Państwo naszego wsparcia, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy między innymi Rzeszów.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.