Pomoc frankowiczom – Krosno

Udzielamy pomocy frankowiczom, obsługujemy Krosno i okolice. Naszą misją jest nieść pomoc ludziom, którzy zostali wprowadzeni w błąd podczas podejmowania decyzji kredytowej. Często słyszy się, że kredytobiorcy sami sobie winni i mogli baczniej przyglądać się dokumentacji przed jej podpisaniem. Co do zasady jest to prawda – należy wnikliwie czytać umowy. Trzeba jednak dodać, że w tym wypadku nie było to proste, ponieważ już sama materia jest zawiła i wymagająca rzeczowego, profesjonalnego rozeznania. Często bowiem było tak, że ci, którzy mieli wspierać klientów swoją wiedzą i doświadczeniem, czyli doradcy finansowi, nie tyle doradzali, co sprzedawali usługi konkretnego banku. Tym sposobem klienci zostali postawieni w sytuacji, w której nie przedstawiono im potencjalnego czarnego scenariusza, a tylko zaprezentowano wizję korzyści.

Problem kredytów we franku szwajcarskim dotyczy około miliona umów w naszym kraju. Jeśli liczbę tę poszerzyć o członków rodzin kredytobiorców, mamy do czynienia z potężną rzeszą pokrzywdzonych, których liczba może iść nawet w cztery miliony! Jak widać gołym okiem, to ponad dziesiąta część populacji Polski, stąd problem ma także poważne znaczenie społeczne. Warto dodać, że bywało tak, iż kredytów w CHF udzielano ludziom, którzy w złotówce nie mieliby zdolności, tym samym więc problemy spadają dziś na osoby o i tak nie najlepszej kondycji finansowej. Pomoc frankowiczom prowadzimy w Krośnie i okolicach, ale jesteśmy też do dyspozycji klientów z Brzozowa i innych zakątków regionu. Jeśli więc ta kwestia dotyczy i Państwa, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś. Nasi fachowcy zajmą się Państwa problemem i dołożą wszelkich starań, by go rozwiązać.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.