Pomoc frankowiczom – Brzozów

Świadczymy pomoc frankowiczom. Zasięgiem działania obejmujemy między innymi Brzozów i okolice. Nasze działania skupione są na uleżeniu w trudnościach finansowych wszystkim tym, którzy padli ofiarą dezinformacji podczas zaciągania zobowiązania. Często można spotkać się z opinią, że nikt przecież nie zmusił tych ludzi do podpisania umowy i w sporej mierze sami sobie są winni. To prawda tylko w ograniczonym zakresie, ponieważ nikt nie został bezpośrednio przymuszony do kredytowania, ale bez dwóch zdań zaistniały okoliczności, które można nazwać „miękkim przymusem”. Rzecz w tym, że liczni kredytobiorcy nie mieli zdolności na kredyt w złotówce i już sam ten fakt pchał ich w objęcia banków, które kredytowały w CHF.

Warto podkreślić jeszcze jeden aspekt. W latach 2003-2009 wielu doradców finansowych mijało się z życiowym powołaniem i zamiast rzeczowo doradzać, po prostu sprzedawało usługi finansowe konkretnych banków. W atmosferze agresywnego marketingu i w obliczu przekazu, który raczej nie dopuszczał czarnego scenariusza, wielu ludzi uwierzyło, że może być tylko dobrze. Tak właśnie podejmowano decyzje na całe życie, a już na pewno na sporą jego część.

Trzeba dodać, że pomoc frankowiczom świadczymy nie tylko w Brzozowie, ale też Ropczycach i okolicach. Nasze działania zależne są od konkretnej sytuacji, można jednak powiedzieć, że dokładamy wszelkich starań, by ulżyć naszym klientom, ściągając z nich brzemię finansowej niewoli na dotychczasowych warunkach. Czasami polega to na konwersji długu na rodzimą walutę, innym razem uchyleniu skutków klauzul abuzywnych. Jeśli więc są Państwo w podobnym położeniu, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.