Kancelaria frankowa – Brzozów

Jeśli poszukują Państwo kancelarii frankowej, jesteśmy do Waszej dyspozycji w Brzozowie i okolicach. Kredytami w CHF zajmujemy się od dawna, stąd mogą mieć Państwo pewność, że zgłoszoną przez Was sprawą zajmiemy się szybko i sprawnie. Pomoc frankowiczom to z jednej strony konwertowanie zadłużenia na złotówki, z drugiej zaś próby uchylenia klauzul abuzywnych. O co konkretnie chodzi? Kredyty we franku szwajcarskim były okazją nie tylko do tego, by banki zarobił na samym ich udzieleniu, ale dodatkowy zysk wypracowany był poprzez narzucenie wewnętrznego, bankowego kursu waluty. Tym sposobem ludzie, którzy kredytowali w CHF, zaciągali zobowiązanie na jeszcze gorszych warunkach, nie mogąc skonfrontować ich ze średnią panującą na rynku. Po latach pojawia się opinia, że kredytobiorcy są sami sobie winni i mogli lepiej przyjrzeć się ofertom prezentowanym wówczas na rynku. Jest to prawda jedynie w ograniczonym zakresie, należy bowiem pamiętać, że akcji kredytowej we franku szwajcarskim towarzyszył bardzo agresywny marketing połączony w zasadzie ze zorganizowaną dezinformacją. Aby w takich warunkach podjąć naprawdę roztropną decyzję, trzeba było szerokiej i specjalistycznej wiedzy, a ta – jak wiadomo – jest raczej domeną fachowców, a nie zwykłych klientów. Ci drudzy powinni móc liczyć na wsparcie doradców, doradcy natomiast byli przeważnie sprzedawcami usług finansowych – i tak koło zamyka się. Jeśli więc padli Państwo ofiarą nazbyt optymistycznych zapewnień, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do naszej kancelarii frankowej w Brzozowie.

 

Czy warto skorzystać z pomocy kancelarii frankowej w Brzozowie?

Oczywiście, że warto. Przemawia za nami sprawność w załatwianiu spraw kredytów frankowych, ale też ogólne doświadczenie w branży. Choć z pozoru wszystkie te problemy wyglądają podobnie, sprawy różnią się między sobą i tu właśnie pojawia się kluczowy aspekt naszej roli. Należy tak dobrać środki, by jak najszerzej pomóc zgłaszającym się do nas ludziom. Jeśli więc i Państwo znaleźli się w trudnej do pozazdroszczenia sytuacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w Brzozowie i okolicach.

 

Komu pomaga kancelaria frankowa w Brzozowie?

Kancelaria frankowa w Brzozowie pomaga wszystkim tym, którzy się do niej zgłoszą. Choć trudno oszacować, ile osób postanowiło i postanowi zrobić porządek ze swoimi kredytami we franku szwajcarskim, już dziś da się powiedzieć, że problem umów frankowych może dotyczyć nawet miliona osób, co po doliczeniu członków rodzin kredytobiorców daje jakieś cztery miliony ludzi. Łatwo zauważyć, że to jakieś dziesięć procent populacji naszego kraju, co stanowi liczbę imponującą i niepokojącą jednocześnie. Tym samym widzimy bowiem, że agresywny marketing instytucji finansowych przełożył się na standard życia ogromnej części Polaków i przekładać się będzie nadal, ponieważ z natury rzeczy umowy kredytowe zawierane są raczej na dziesięciolecia. Wielu kredytobiorców jest w tym gorszej sytuacji, że sięgając po zobowiązanie w CHF, z racji małej zdolności kredytowej nie mogło sobie pozwolić na kredyt w rodzimej walucie. Jak zatem widać, kredyty frankowe doprowadziły do obniżenia stopy życiowej ludzi, którzy często już wcześniej nie należeli do najzamożniejszych. Mają Państwo podobne problemy? Serdecznie zapraszamy do kancelarii frankowej w Brzozowie.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.