Sprawy kredytów frankowych – Krosno

Prowadzimy sprawy kredytów frankowych. Obsługujemy klientów z Krosna oraz okolic, ale też całego Podkarpacia. Sprawy kredytów frankowych to problem, który dotyczy ogromnej części Polaków, również w naszym regionie. Szacuje się, że w latach 2003-2009 podpisano około miliona umów na kredyty w CHF. Doliczywszy do tego członków rodzin kredytobiorców, zyskujemy niemałą grupę około czterech milionów ludzi. Oznacza to, że problemy z kredytem we franku dotyczą przeszło dziesięciu procent naszej populacji. Te liczby mogą robić wrażenie, a nawet zatrważać. Czasami mówi się, że kredytobiorcy są sami sobie winni. Przecież mogli czytać, co podpisują. Czy aby na pewno?

Należy mieć na uwadze, że większość ludzi nie dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat finansów. Zresztą dotyczy to każdego typu specjalistycznej wiedzy. Tak też – kiedy „zwykły” człowiek mierzy się ze skomplikowanymi zagadnieniami, potrzebuje pomocy fachowców. W kwestii kredytów frankowych fachowcy nie zdali egzaminu, ponieważ większość doradców finansowych była doradcami tylko z nazwy, a w swojej codziennej praktyce zajmowała się nie doradzaniem, a sprzedażą usług finansowych. Przed klientami roztaczano różowe wizje przyszłości, zupełnie nie biorąc pod uwagę czarnego scenariusza. Ten jednak nastał, doprowadzając do trudnej sytuacji setki tysięcy ludzi. Dodatkowym aspektem spraw dotyczących kredytów w CHF jest fakt, że banki zarabiały nie tylko na sprzedaży samych zobowiązań, ale zwiększały zyski, stosując klauzule abuzwywne. Najbardziej popularny był zapis o obowiązku zakupu waluty w banku, w którym się kredytuje, co oczywiście działo się na warunkach skrajnie niekorzystnych dla klienta i w oparciu o bardzo wywindowany spread. Jeśli więc i Państwo znaleźli się w tej trudnej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Obsługujemy nie tylko klientów z Krosna, a sprawami frankowymi zajmujemy się w na całym Podkarpaciu.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.