Pozwy frankowe – Ropczyce

Jeśli rozważają Państwo wystosowanie pozwu frankowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy klientów z Ropczyc i okolic, ale też całego Podkarpacia. Kredytami frankowymi zajmujemy się od lat, stąd mogą mieć Państwo pewność, że sprawnie i profesjonalnie zajmiemy się Waszą sprawą. Szacuje się, że problem kredytów hipotecznych we franku może dotyczyć nawet miliona umów. Doliczywszy do tego członków rodzin osób, które zaciągały zobowiązanie, możemy mówić nawet o czterech milionach Polaków, których życie skomplikowało się zasadniczo po zaciągnięciu zobowiązania. Kwestia kredytów we franku jest zatem sprawą o znaczeniu społecznym i bardzo poważnych konsekwencjach. Nie zapominajmy bowiem, że po zobowiązania w CHF sięgali klienci, którzy nie mieli zdolności w złotówce, co sprawia, że dziś z problemami finansowymi borykają się ludzie, którzy już wtedy nie należeli do najbardziej zamożnych.

 

Pozwy frankowe w Ropczycach – indywidualnie czy zbiorowo?

Niektórzy decydują się na pozwy indywidualne, inni na zbiorowe. Oba rozwiązania mają swoje dobre i złe strony. Zaletą działań zbiorowych jest oczywiście cena, ale warto pamiętać, że trzeba spełnić kilka warunków, by w ogóle móc dociekać swych roszczeń na tej drodze. Po pierwsze trzeba uformować grupę, po drugie zaś – wyłonić jej reprezentantów. Reprezentantem frankowiczów może być na przykład miejski rzecznik praw konsumenta. Co jednak najważniejsze, do grupy muszą należeć ludzie, którymi kierują dokładnie takie same roszczenia, z tym zaś może myć różnie.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.