Kredyty frankowe – Brzozów

Zajmujemy się kredytami frankowymi, konkretniej zaś – wszystkimi problemami i niedogodnościami, jakie dotknęły klientów kredytujących w CHF. Obsługujemy Brzozów i okolice, ale też inne zakątki regionu. O jak licznej grupie mówimy? Recz jasna trudno powiedzieć, ile osób potrzebuje „odfrankowania” kredytu. Da się jednak oszacować, ile umów kredytowych tego typu zawarto w naszym kraju. To około miliona kredytów, zatem problem realnie dotyczy jakiś czterech milionów ludzi. Nie tylko samych kredytobiorców, ale też członków ich rodzin. Łatwo zauważyć, że to bardzo pokaźna grupa, która stanowi przeszło dziesięć procent populacji naszego kraju. Ta liczba może robić wrażenia.

Powiedzmy może, skąd w ogóle wziął się ten problem. W latach 2003-2009 banki prowadziły bardzo ożywioną akcję kredytową. Kurs franka szwajcarskiego oraz fakt, że waluta kojarzona jest ze stabilnością, sprawiły, że kredytodawcy postanowili wprowadzić na rynek produkty oparte o CHF. W tamtym czasie zaciągnięcie kredytu we franku naprawdę się opłacało i pozwalało na oszczędności rzędu trzydziestu procent względem kredytów w rodzimej walucie. Całej akcji kredytowej towarzyszył zdecydowany, wręcz agresywny marketing. Wyraźnie akcentowano korzyści płynące z zaciągnięcia zobowiązania w walucie, nikt jednak – a przynajmniej mało kto – prezentował potencjalny czarny scenariusz. Dodatkowym aspektem sprawy jest fakt, że po kredyt we franku często sięgali ludzie, którzy w złotówkach nie mieliby zdolności kredytowej, stąd sytuacja panująca dzisiaj jest dla nich tym bardziej dramatyczna. Jeśli należą Państwo do tego grona, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy nie tylko klientów z Brzozowa, ale też innych zakątków Podkarpacia.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.