Kancelaria frankowa – Ropczyce

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej kancelarii frankowej w Ropczycach. Już od dłuższego czasu zajmujemy się kwestiami związanymi ze zobowiązaniami hipotecznymi we franku szwajcarskim. Pomoc frankowiczom to ważna gałąź naszej działalności. Śmiało można powiedzieć, że kredyty tego typu zmieniły życie milionów Polaków i niestety była to zmiana na gorsze. Dziś nierzadko da się usłyszeć opinie, że „trzeba było myśleć, kiedy zaciągało się zobowiązanie”. Jest to oczywiście prawda, ale jedynie po części. O rzeczowej refleksji można bowiem mówić wtedy, gdy człowiek dysponuje niezbędną wiedzą, a w tym wypadku nie było to takie łatwe. Mechanika rynków finansowych to zagadnienie skrajnie specjalistyczne i nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że naprawdę swobodnie porusza się w tej materii wąskie grono fachowców. Cała reszta skazana jest na zdanie i wskazówki autorytetów. Często „autorytetów” wątpliwej jakości, jak pokazała sprawa hipotek w CHF. To sedno tego problemu. Doradcy finansowi, którzy powinni dzielić się swoją wiedzą, tak naprawdę występowali w roli sprzedawców produktów i usług kredytowych, eksponując zalety kredytów hipotecznych we franku, a umiejętnie maskując wszystkie wady tego typu rozwiązań. Najważniejszą z nich była oczywiście możliwość wystąpienia czarnego scenariusza. Przecież nie ma walut odpornych na wahania rynku i tym samym stabilnych na wieczność. Recz wydaje się być oczywista, ale niestety dopiero po fakcie. Nasza kancelaria frankowa zajmuje się niesieniem pomocy wszystkim tym, którzy ulegli agresywnemu i jednostronnemu marketingowi.

 

Czy warto skorzystać z pomocy kancelarii frankowej w Ropczycach?

Oczywiście, że tak. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy przez kredyt we franku zostali wpędzeni w bardzo złą sytuację materialną. Nierzadko dzieje się tak, że mimo kilkunastu lat spłaty, ciągle mają do oddania więcej kapitału, niż pożyczyli przed laty. Warto jednak podkreślić, że istnieją skuteczne i sprawdzone metody, by radzić sobie z takimi problemami. Nasza pomoc to nie tylko konwersja długu na polską walutę, ale też walka o zniesie skutków klauzul abuzywnych. Trzeba bowiem zauważyć, że zarobek banków nie ograniczał się jedynie do prostej sprzedaży hipotek we franku, ale miał też wymiar bardziej oburzający. Instytucje finansowe sprzedawały walutę po dowolnie ustalanym kursie wewnętrznym, stawiając klientów przed koniecznością zakupu franka właśnie w banku, w którym zamierzali kredytować. Jeśli więc ten problem dotyczy także Państwa, serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii frankowej w Ropczycach.

 

Komu pomaga kancelaria frankowa w Ropczycach?

Wszystkim tym, którzy postanowią skorzystać z naszego wsparcia. Problem kredytu hipotecznego we franku to kwestia około miliona umów zawartych w naszym kraju w latach 2003-09, ale też i w późniejszym czasie. Doliczywszy do tego członków rodzin kredytobiorców, mamy do czynienia z rzeszą czterech milionów ludzi. Trudno nie zauważyć, że to przeszło jedna dziesiąta naszej populacji. Takie ujęcie sprawy musi robić wrażenie i podkreślać fakt, że to poważny problem społeczny, a nie tylko wynik niefrasobliwości wąskiej grupki klientów. Dodatkowym aspektem jest fakt, że po kredyty hipoteczne we franku sięgali ludzie, którzy byli do tego zmuszeni, ponieważ w złotówce nie mieliby zdolności. Tak też frankowe hipoteki doprowadziły do trudnej sytuacji materialnej osoby, które i tak należały raczej do średnio sytuowanych. Jeśli problem dotyczy także Państwa, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zapraszamy do kancelarii frankowej w Ropczycach.

Godziny pracy

Adres

  • ul. Przecławczyka 18/1
  • 38-100, Strzyżów
  • Polska

  • Kancelaria działa w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 18/1 od poniedziałku do piątku w godzinach uzależnionych od terminów rozpraw sądowych, obsługi firm i jednostek samorządu terytorialnego oraz indywidualnych potrzeb klientów.